logo

Projekt je smerovaný na edukáciu mladých ľudí v marketingu. Študentom 3. ročníka poskytneme prax v reklamnej agentúre, vďaka čomu môžu získať skúsenosti s tvorbou reklamy či vytvorením komunikačných stratégií, ale aj s následnou realizáciou. Jeden zo študentov, ktorý sa osvedčí najviac, môže na konci projektu získať aj zamestnanie.

copyright © 2021 & ® registered by: le club créative s.r.o

Scroll

Pekelné workshopy & prax

Študenti budú počas projektu pracovať na ostrom zadaní a v priebehu 3 týždňov vyprodukujú komplexnú marketingovú stratégiu pre reálneho klienta.

Zároveň budú mať možnosť absolvovať jedinečné workshopy s profesionálmi z reklamnej branže, ktorí im svojimi znalosťami a priebežnou edukáciou pomôžu s tvorbou reklamnej kampane.

O projekte

Ako sa zapojiť

Pre zapojenie sa je potrebné zaslať základné CV, portfólio prác a motivačný list, v ktorom bude popísané, čomu by sa chcel študent v budúcnosti venovať, čo ho láka na reklamnom priemysle a prečo si myslí, že sa do projektu hodí. Projekt je vhodný pre tých, ktorí by v budúcnosti chceli pôsobiť v marketingu a v reklame.

info@leclubcreative.sk

Súťaže a hodnotenia

Motivácia študentov je podporená aj prostredníctvom odmeňovania. Každý týždeň je niekto za svoju prácu odmenený malými darčekmi či milými prekvapeniami.

Výherca

Vo finálnom vyhodnotení sa zohľadní celé pôsobenie študentov, spĺňanie jednotlivých úloh, ich adaptácia a zapadnutie do tímu či schopnosti. Víťaz získa pracovné miesto v agentúre, vecné ceny, PR buzz, referenciu a skúsenosti z reálneho sveta reklamy.

Ostatní účastníci získajú uznanie projektu ako ich prax v rámci štúdia, možnosť odpromovať svoje meno, živú kampaň do portfólia, certifikát za účasť, know how a skúsenosť s prácou v agentúre.

Partneri projektu